Logotipų kūrimas 60€.
Gera kaina, aukšta kokybė
Profesionalus logotipo dizainas pritaikytas Jūsų prekės ženklo vertybėms ir skirtumams. Kurdami unikalų prekės ženklo identitetą, mes laikomės strateginio požiūrio. Mūsų dizaineriai dirba su Jumis modernizuodami Jūsų logotipą, tačiau išlaiko Jūsų ir Jūsų klientų vertinamus tradicinius komponentus. Mūsų logotipo dizaino idėjos bus puikus balansas tarp Jūsų seno ir naujo logotipų.
Įmonės logotipas turi būti paprastas, bet unikalus ir lengvai perteikti žinutę apie prekės ženklą jo tikslinei auditorijai. Logotipas turėtų būti įsimintinas tam, kad žmonės jį asocijuotų su įmonės vertybėmis. Tačiau toks logotipas privalo būti universalus. Be to, turi puikiai atrodyti ir be spalvų.
Viena svarbiausių logotipo charakteristikų yra jo įsimintinumas auditorijai. Logotipas turėtų galėti atkreipti auditorijos dėmesį. Logotipas turi pritraukti potencialius klientus. Paprastai, dideli logotipai yra lengviau įsimenami. Kai kurie logotipai yra tik simbolis, kuris yra daug lengviau įsimenamas nei įmonės pavadinimas. Pavyzdžiui, paimkime Apple logotipą. Tas atkąstas obuolys išnyra mūsų atmintyje. Šis vaizdas dominuoja labiau nei įmonės pavadinimas. Taip įmonė kuria savo prekės ženklą.
Geras įmonės logotipas turi tikslą. Tai reiškia, kad logotipas apima įmonės ir verslo esmę. Toks logotipas atspindi įmonės vertybes. Be to, tokie logotipai klientams perduoda tam tikrą žinią. Taigi, žmonės turėtų suprasti kuo užsiima įmonė ir kuo tai naudinga.
Be to, jis privalo būti unikalus. Jame neturėtų būti jokių stereotipinių elementų. Žmonės turėtų gebėti atskirti Jūsų logotipą nuo kitų rinkoje esančių logotipų. Tačiau tai padaryti darosi vis sunkiau. Taip yra todėl, kad rinkoje yra šimtai logotipų. Didžioji vartotojų dalis susiduria su prekių pakuotėmis bei kitokia reklama.
Vienas iš svarbiausių puikaus logotipo požymių yra paprastas dizainas. Bet dizainas taip pat privalo būti unikalus ir įtikinamas. Dažniausiai pasaulinių įmonių logotipai yra paprasto dizaino be jokių įmantrybių. Dizainas turėtų būti švarus, stiprus, paprastas, bei patrauklus.